Współpraca

godzinygodziny otwarcia: laboratorium czynne jest od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00 Informacja o przerwach w działalności (urlop, szkolenie…) zamieszczona będzie w zakładce aktualności.


kalendarzterminy: standardowy termin wykonania prac to 2 do 5 dni roboczych w zależności od stopnia trudności pracy. Może on ulec jednak zmanie i być ustalony indywidualnie z lekarzem zlecającym.


transporttransport: na terenie Bydgoszczy zapewniamy transport we własnym zakresie w obie strony. Prace wysyłamy również za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź firmy kurierskiej. W takim przypadku czas transportu należy uwaględnić w terminie wykonanania pracy. Koszt transportu pokrywa wysyłający.


wyciskiwyciski: prosimy o dokładną analizę wycisku i w razie potrzeby jego powtórzenie. Gipsowy model powstały na jego podstawie, jest dla laboratorium jedynym punktem odniesienia i bazą do wykonania pracy. Jej jakość jest ściśle zależna od jakości pobranego wycisku. O konieczności dezynfekcji przez grzeczność nie wspominam… Na czas transportu, szczególnie dłuższego wyciski należy umieścić w worku ze struną, z łyżką skierowaną ku dołowi w sztywnym opakowaniu i co istotne- zleceniem niezapakowanym w jeden worek z wyciskiem. Zwracamy uwagę na dokładny i jasny opis pracy oraz zabezpieczenie rejestratów zwarciowych.


cennikcennik: cennik prac dostarczamy w formie drukowanej osobiście do gabinetu bądź drogą pocztową.


materialymateriały: pracujemy na materiałach i w technologiach wiodących firm branży ortodontycznej. Podstawę przy aparatach zdejmowanych i lutowanych stanowią wyroby firmy Dentaurum, dostarczane nam przez wyłącznego i sprawdzonego dystrybutora – Polkard Olsztyn. W technice tłoczenia ciśnieniowego bazujemy na komponentach i urządzeniach Scheu Dental od firmy Denon Dental z Konstancina Jeziornej.